Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Jeżeli nie jesteś Gabrysiem to publicznie Cię tu przeproszę. Jeżeli nie na forum to na PW prześlij mi swoją rozmowę z Cyśkiem w której kulturalnie próbujesz mu wyjaśnić że nie jesteś tym, za kogo Cię uważa. Sądzę że każdy w tej sytuacji by to sobie wyjaśnił prawda? Daję słowo że zapoznam się, wykasuję, zapomnę i publicznie przeproszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Jeżeli nie jesteś Gabrysiem to publicznie Cię tu przeproszę. Jeżeli nie na forum to na PW prześlij mi swoją rozmowę z Cyśkiem w której kulturalnie próbujesz mu wyjaśnić że nie jesteś tym, za kogo Cię uważa. Sądzę że każdy w tej sytuacji by to sobie wyjaśnił prawda? Daję słowo że zapoznam się, wykasuję, zapomnę i publicznie przeproszę
Już raz na tym forum zadałem pytanie kiedy, gdzie i co ukradłem niejakiemu:
- @cysiek33.
- @odurodzenia...
Do dzisiaj jakoś ten osobnik nie odpowiedział tu na forum.
To jaki jest sens powielać to samo na prywatną pocztę.
Ja osobiście nie mam takiej potrzeby.
Nie mnie ta sprawa dotyczy, gdyby tak było, to już dawno bym to wszystko inaczej załatwił.

A tak, to tylko śmieję się z osób, które jak papugi, powtarzają mantrę, zapodaną przez chorego na nerwicę natręctw osobnika, mieniącego się obrońcą wszystkiego i niczego, tylko wtedy gdy nie zażyje odpowiednie lekarstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
Znowu nie bardzo rozumiem, co masz do tej taśmy malarskiej, czyżby jakaś pozostała trauma po "kręceniu rigipsów".
To tak jak byś napisał CV na kartce A4 w kratkę długopisem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bronislaw
(bronislaw)
Wiking
Remigrant napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Gdybym był świadkiem Twoich ułomności, już rąk byś nie miał. Za pieniądze pracuje, pomagam za darmo. Złodziejowi nie pomogę
To, że jakaś menda bez imienia i nazwiska, tu na forum, pomawia mnie bezpodstawnie o jakąś kradzież, nie upoważnia ciebie do powielania tych kalumnii.


Anoniow Gabriel ZLODZIEJ twierdzi ze to nie jest jego reka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
Nie mnie ta sprawa dotyczy, gdyby tak było, to już dawno bym to wszystko inaczej załatwił
Nie dbasz o swoje dobre imię?
Gdyby tak było, gdyby przedstawił dowód że to Ty to jak byś to załatwił?
Przeczysz sam sobie, trochę się mieszasz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
Znowu nie bardzo rozumiem, co masz do tej taśmy malarskiej, czyżby jakaś pozostała trauma po "kręceniu rigipsów".
To tak jak byś napisał CV na kartce A4 w kratkę długopisem.

Dobre, nie pomyślałem o tym przed zaklejeniem.
Acz drobna uwaga, nie kładę rigipsów i nie jestem tym bardziej malarzem, jestem zwykłym hydraulikiem i taką taśmę stosuję do mocowania piankowych osłon na przewody sanitarne zewnętrzne, przed trwałym montażem osłon aluminiowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
bronislaw napisał:
Remigrant napisał:

To, że jakaś menda bez imienia i nazwiska, tu na forum, pomawia mnie bezpodstawnie o jakąś kradzież, nie upoważnia ciebie do powielania tych kalumnii.


Anoniow Gabriel ZLODZIEJ twierdzi ze to nie jest jego reka


Następny wielbiciel papugowania, przeciwnik Gabriela i mój wielbiciel.
Zarejestrował się 2 lipca, tylko by napisać parę słów w tym temacie, co za heroiczna postawa obywatelska.
Nie zdziwił bym się wcale, gdyby to był ten sam osobnik z wiadomym zespołem, co jego wydumane guru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Najpierw próbujesz się tłumaczyć że to niby nie Ty, po drodze bredzisz coś że nie ma potrzeby tego wyjaśniać bo to Ciebie nie dotyczy a teraz jak juz nie ma argumentów to atakujesz... To Ty jesteś tym złodziejem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Remigrant napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
Znowu nie bardzo rozumiem, co masz do tej taśmy malarskiej, czyżby jakaś pozostała trauma po "kręceniu rigipsów".
To tak jak byś napisał CV na kartce A4 w kratkę długopisem.

Dobre, nie pomyślałem o tym przed zaklejeniem.
Acz drobna uwaga, nie kładę rigipsów i nie jestem tym bardziej malarzem, jestem zwykłym hydraulikiem i taką taśmę stosuję do mocowania piankowych osłon na przewody sanitarne zewnętrzne, przed trwałym montażem osłon aluminiowych.

w jakich normach są robione norweskie geberyty a w jakich polskie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Remigrant napisał:
Znowu nie bardzo rozumiem, co masz do tej taśmy malarskiej, czyżby jakaś pozostała trauma po "kręceniu rigipsów".
To tak jak byś napisał CV na kartce A4 w kratkę długopisem.

Dobre, nie pomyślałem o tym przed zaklejeniem.
Acz drobna uwaga, nie kładę rigipsów i nie jestem tym bardziej malarzem, jestem zwykłym hydraulikiem i taką taśmę stosuję do mocowania piankowych osłon na przewody sanitarne zewnętrzne, przed trwałym montażem osłon aluminiowych.

w jakich normach są robione norweskie geberyty a w jakich polskie?
Nie pracuję na białym montażu, jestem zwykłym "szambonurkiem" i szczytem naszej firmy są bezpośrednie podłączenia do budynków.
Mało kiedy wchodzimy do piwnicy o ile taka jest, to nie jest działka w firmie w której pracuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok